vyhledat
×

Grafický design

má pro tvář firmy zásadní význam. Jeho cílem je na první pohled zaujmout a oslovit budoucí klienty. Vhodně a kvalitně zpracovaný design firemního loga, tiskovin, webových prezentací a propagačních materiálů tvoří silnou a jednoduše rozpoznatelnou identitu Vaší firmy.

Logo

je jeden z nejdůležitějších prvků jednotného vizuálního stylu. Vytvoříme Vám kvalitní a nezaměnitelné logo odpovídající zaměření Vaší firmy.

Corporate identity (Jednotný vizuální styl)

jednotná barevnost, písmo používané na firemních dopisech a tiskovinách, grafické prvky spojující dohromady každou maličkost ve Vaší firmě od propisovací tužky až po firemní automobily. Navrhneme jednotný charakter celé Vaší firmy.

Propagační materiály

Vytvoříme Vám letáky, plakáty, bannery, reklamní předměty, katalogy a další propagační materiály dle Vašich představ, které zaujmou a osloví správnou cílovou skupinu.

 

Webové prezentace

jsou jedním z nejdůležitějších propagačních a prezentačních prostředků dneška. Navrhneme Vám originální a přehledné webové stránky podle současných standardů a Vašich požadavků.

Sazba textu

Víme jak na správné použití typografie ve Vašem katalogu, brožuře, tiskové zprávě, diplomové práci či knize.

Příprava pro tisk

Veškeré podklady profesionálně zpracujeme, připravíme a zajistíme tisk Vašich propagačních materiálů, tiskovin, reklamních předmětů nebo polepů aut.

Reklama

Připravíme veškeré podklady pro reklamní předměty, zajistíme reklamu na internetu.