vyhledat
×

O nás

IT řešení je tu pro Vás! Již od roku 1992, od kdy se datuje vznik naší činnosti, jsme se soustředili na oblast informačních technologií. Díky dlouholeté praxi, ekonomickému a časově úspornému přístupu jsme se zařadili mezi spolehlivé partnery v rámci IT a s nimi souvisejících služeb.

V oblastech, které nabízíme, se o vás budou starat zkušení odborníci. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás! Zaručujeme vám plnou spokojenost.

Konzultace

Jsme zde, abychom vám poradili s aplikacemi, které používáte a zkontrolovali vaše smlouvy a obdržené nabídky. Uděláme audit sítě, serveru a jednotlivých počítačů a doporučíme vám, jak nejlépe postupovat dále.

Školení

Nabízíme vám odborné počítačové kurzy vedené zkušenými profesionály, kteří mají ve svém oboru vynikající přehled a orientují se v současných trendech. Naši odborníci jsou velmi trpěliví, a těm, kteří potřebují více času, se intenzívně věnují a rádi vše opakují. Zároveň však vybízí k nadprůměrným výsledkům ty studenty, co probíranou látku zvládají rychleji. Díky tomuto přístupu jsou všichni studenti bez rozdílu motivováni a práce v hodinách je baví. Výuka je tak zajímavá, interaktivní, má spád a nikdo se v ní rozhodně nikdo nenudí.

Používání výpočetní techniky je v dnešní době ve firmách samozřejmostí. My vás ji naučíme používat chytře a bez zbytečných stresů. IT řešení je tu pro vás! 

 

Webové prezentace

Naši odborníci jsou pro Vás připraveni vytvořit nebo re-designovat www stránky, připravit šablony nebo redakční systém. Připraví a aplikují moderní CSS styly nebo vyvinou facebookovou aplikaci.

Grafické práce

Grafičtí specialisté Vám vytvoří logo, navrhnou jednotný vizuální styl (Corporate Identity), připraví a vytvoří propagační a firemní materiály.

Programování

Programátoři jsou na profesionální úrovni připraveni naprogramovat webové aplikace, flash aplikace, desktop a mobilní aplikace. Jsou připraveni využít nástrojů PHP, Flash, xHTML, JavaScript, Ajax či MySQL, Android nebo iOS.

Výkresy a vizualizace

Potřebujete vytvořit 2D dokumentaci nebo tu papírovou převést do digitální podoby? Naši odborníci jsou připraveni Vám podat pomocnou ruku. Vaše 2D modely také převedeme do 3D prostoru nebo vytvoříme 3D modely zcela nové. Pro získání realistických modelů poskytneme profesionální vizualizace.

IT outsourcing

Spolehlivě řešíme externí správu IT. spravujeme servery včetně pracovních stanic, provozujeme virtuální servery, zpracujeme audit vašeho hardware i software.

Doporučíme, případně dodáme potřebný hardware včetně instalace aplikací.

 

Jsme partneři

nejen našich zákazníků, ale i uvedených autorizovaných školicích středisek.