vyhledat
×

Základní informace

Počítačová gramotnost – kurz ECDL Advanced

Školení počítačové gramotnosti kurz ECDL Advanced spadá do programu ECDL Advanced.

Program ECDL Advanced (pokročilý) pokrývá profesionální uživatelské počítačové znalosti a dovednosti v oblasti kancelářských aplikací, tj. v oblasti práce s textem, kalkulačními tabulkami, databázemi a prezentacemi. Je určen především zkušeným uživatelům výpočetní techniky a vede k získání některého z níže uvedených mezinárodně platných ECDL certifikátů.

Předpoklady

Pro koho je školení určeno

  • Rozsah znalostí a dovedností potřebných pro získání tohoto typu certifikátu je dán mezinárodně platným Sylabem ECDL Advanced. Jednotlivé moduly jsou zaměřeny na různé oblasti kancelářských aplikací, tj. modul AM3 - Pokročilé zpracování textu, AM4 - Pokročilá práce s tabulkovým procesorem, AM5 - Pokročilá použití databází a AM6 - Pokročilá prezentace. Tyto moduly mají v rámci programu ECDL Advanced obdobnou obtížnost. Zájemce o zkoušky ECDL Advanced musí úspěšně složit jednu zkoušku z některého ze čtyř pokročilých modulů ECDL Advanced.

Certifikace:

Po zakončení kurzu obdrží účastníci certifikát o úspěšném absolvování kurzu. 

Certifikát ECDL Advanced (ECDL Advanced Certificate) – mezinárodní doklad profesionálních uživatelských počítačových znalostí a dovedností držitele (Digital Excelence) v odpovídající oblasti. Držitel tohoto certifikátu je schopen účelně, efektivně a na profesionální úrovni využívat kancelářské aplikace v oblasti, pro kterou byl doklad vydán.

cena od 4 990 Kč bez DPH

cena je závislá na typu a počtu modulů

Délka kurzu:

od 2 dnů (16 výukových hodin)

 

Obsah kurzu

Co se naučíte

  • Pokročilé zpracování textu (MS Word) - AM3

NEBO

  • Pokročilá práce s tabulkami (MS Excel) - AM4

NEBO

  • Pokročilé použití databází (MS Access) - AM5

NEBO 

  • Pokročilé prezentace (MS PowerPoint) - AM6

Doporučené návazné kurzy

Profesionální certifikace 

  • ECDL certifikace 

Doporučená literatura:

Materiály lektora IT ŘEŠENÍ